Sallandshoeve
Sallandshoeve

Round Holly Tent | 4 personen

Beschikbaarheid en prijs
 

Locatie

Nederland, Overijssel, Nieuw Heeten
 

Voorzieningen

Vakantiethema

  1. Vakantie met geliefde
  2. Vakantie met gezin
  3. Vakantie met hond
  4. Glampingvakantie

Soort verblijf

  1. Glamping
  2. Safaritenten

Algemeen

  1. Airconditioning met verwarming
  2. Huisdieren toegestaan

Ligging

  1. Aan de vijver
  2. Autovrij gedeelte
  3. Speelgelegenheid op kampeerveld
  4. Veel zon
  5. Vlakbij speeltuin
  6. Uitzicht op speeltuin

Keuken

  1. 4-pits inductiekookplaat
  2. Complete keukeninventaris
  3. Koelkast met vriesvak
  4. Nespresso koffiemachine
  5. Waterkoker

Slaapkamer

  1. Afmeting bedden 80*200cm

Badkamer

  1. Ligbad
  2. Badkamer met douche en wastafel
  3. Badkamer met douche, wastafel en toilet

Buiten

  1. Overkapping
  2. Tuinmeubels
  3. Veranda
 

Omschrijving

Geniet van luxe glamping in de Waard Round Holly tent, met uitzicht op de vijver, een ligbad en moderne faciliteiten voor 4 personen

Beleef een unieke glampingervaring in de Waard Round Holly tenten op Vakantiepark de Sallandshoeve, waar comfort en natuur perfect samenkomen. De bijzondere ronde ramen bieden een prachtig uitzicht over de speelvijver, zodat je vanuit je ligbad kunt genieten van de serene omgeving. De tent is van alle gemakken voorzien, met een gezellige leefruimte inclusief een kitchenette, zithoek en eettafel. Het slaapgedeelte is slim ingedeeld met een slaapbank voor twee personen en een slaapentresol voor nog eens twee. De badkamer biedt luxe met een douche en een toilet, terwijl de geïsoleerde binnentent en vloer en airconditioning voor extra comfort zorgen, ongeacht het seizoen.

Buiten kun je heerlijk vertoeven onder de luifel, waar tuinstoelen uitnodigen voor ontspanning in de frisse lucht. Dankzij de rustige ligging aan de vijver en het autovrije gedeelte van het park, is deze accommodatie perfect voor gezinnen, stellen en natuurliefhebbers die het beste van het buitenleven willen combineren met de luxe van moderne voorzieningen. De nabijheid van speeltuinen en speelmogelijkheden voor kinderen maakt het ook ideaal voor gezinnen met jonge kinderen. Vergeet niet je auto op de aangewezen parkeerplaats te parkeren na aankomst, aangezien het niet toegestaan is de auto bij de tent te laten staan.

Omgeving van Vakantiepark de Sallandshoeve
Vakantiepark de Sallandshoeve ligt midden in de natuur van de Sallandsheuvelrug, vlakbij de Veluwe. Dit biedt een scala aan wandel- en fietsmogelijkheden door bosrijke gebieden en over heidevelden. Bezoek het nabijgelegen Kröller-Müller Museum, het beroemde Nationale Park De Hoge Veluwe of maak een avontuurlijke dagtocht naar de Apenheul, een unieke dierentuin waar apen in hun natuurlijke omgeving leven. Ook de gezellige steden Zwolle en Deventer liggen op korte rijafstand en bieden een uitstekende gelegenheid voor een dagje winkelen en cultuur snuiven.

Voor het gemak vragen wij je vriendelijk na aankomst de auto te parkeren op de aangewezen parkeerplaats, aangezien parkeren bij de tent niet is toegestaan.

 

Inclusief bij elke boeking

    GRATIS WIFI BIJ JOUW ACCOMMODATIE
    ZWEMMEN IN HET BINNENZWEMBAD

16 recensies


  1. 9,6

    Het verblijf in een unieke tent!

    November 2024 - Naomi E.

  2. 9,8

    Kan je alles regelen via applicatie

    Oktober 2024 - Weberink K.

  3. 9,1

    Al beneden omschreven

    September 2024 - Eline H.

  4. 8,8

    Onze kinderen hebben zich goed vermaakt. En wij ook. Het is niet al te groot waardoor het mooi en overzichtelijk is .

    Augustus 2024 - koos v.

  5. 9

    De gezelligheid. Goede accommodaties en zeer gastvrije medewerkers

    Juli 2024 - Martijn D.

  6. 8,8

    Fijn dat de accommodatie zo goed onderhouden is. De zwemvijver was een grote plus. En skelter huren leuke prijs. Zo kun je de kinderen nog een een keer extra blij maken.

    Juli 2024 - Debby V.

  7. 8,7

    Onze Holly tent en de speelgelegenheden voor de kids

    Juli 2024 - Sofie G.

  8. 10

    Es war ein sehr schöner Kurzurlaub in einem kleinen familiären Park. Die Unterkunft war klasse, mit allem was man so braucht, ausgestattet. Es war nicht viel los, ruhig, so wie wir es mögen. Empfehlung von unserer Seite 😊

    Oktober 2023 - Elsa A.

  9. 8,1

    De Round Holly tent was echt super leuk, fantastisch concept! En het ontbreekt aan niks...

    Oktober 2023 - Jessica M.

  10. 8,2

    De verschillende soorten accomodaties en hoe die bij elkaar zijn geplaatst. Dat geeft echt een hele leuke, gezellige sfeer! Kleine dingen zoals alle lampjes die 's-avonds bij de tenten aangaan doet veel. Hartstikke leuk!

    September 2023 - Inger d.

  11. 8,3

    Geen recensie achtergelaten

    September 2023 - Silvia S.

  12. 9,5

    Mijn kinderen hebben zich heerlijk vermaakt. We waren er maar 2 nachten en hebben eigenlijk alleen maar gezwommen. Super die speelvijver.

    Augustus 2023 - Dieuwertje F.

  13. 8,6

    Geweldige huisjes/tenten rondom het meer

    Augustus 2023 - Miró v.

  14. 8,7

    Erg mooie accomodatie.

    Juni 2023 - Jella G.

  15. 8,6

    Mooi omgeving, vriendelijk personeel en een mooie accommodatie. Dikke prima dus.

    Juni 2023 - Nick B.